Georgy Bretschneider, Bonn 1957 geb.
"Ohne Titel" Collage mit Mischtechnik auf Papier, 62 x 48 cm. rückseitig bezeichnet Georgy Bretschneider 1993, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.11.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.11.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.11. - 19.11.2014 |